Olmetingimused

Toitlustus

Hinna sees on esimese päeva lõuna- ja õhtusöök, teise päeva hommiku ja lõunasöök ning kohvipausid. 

Majutus ja toitlustus

Majutus toimub Silma Õpikoja ruumides. Vajalik on kaasa võtta padi ning voodiriided. Koolituse hind sisaldab esimese päeva lõuna- ja õhtusööki ning teise päeva hommiku- ja lõunasööki koos kohvipausidega. 

Hind

95 eurot osaleja kohta (kui ühest õppeasutusest osaleb mitu töötajat, on hind 85 eurot).  Osalustasu saab maksta nii sellel kui uuel aastal.

"Tehisintellekti võimaluste kasutamine lasteaias"

Lasteaiaõpetajate talvekool / 18.-19. jaanuaril 2024 Silma Õpikojas

Jaanuari keskel toimub põnev ja innovaatiline koolitus, mille keskmes on tehisintellekti kasutamise võimalused. 

Uued tehisintellekti rakendused annavad võimaluse suuremaks loomingulisuseks ja efektiivsuseks lasteaiaõpetajate igapäevatöös. Need võimaldavad säästa märkimisväärselt tööaega, võimaldades luua mänge, plakateid, pilte, luuletusi ning õpiülesandeid väga kiiresti ja kvaliteetselt. Tehisintellekti võimalusi saab laialdaselt kasutada lasteaia ürituste ettevalmistamisel ning igapäevases õppetegevuses. 

Kõige lihtsamate tehisintellekti rakenduste kasutamine on tasuta ja ei too õppeasutustele kaasa uusi kulusid. Nende kasutamine on õpetajale sageli lihtsam võrreldes igapäevaelus kasutatava tarkvaraga. 

Talvekoolis toimuvad praktilised töötoad, kus osalejad koostavad lastele erinevaid õpiülesandeid. Nende läbimängimine toimub lisaks siseruumidele ka õues. 

Koolitusel on huvitavad ja praktilised harjutused, mis aitavad AI võimalusi paremini mõista ja nende potentsiaali  igapäevatöös rakendada.

Looduskool tutvustab ka oma loodus-, emakeele- ja matemaatika-teemalisi õppeprogramme, pakkudes praktilisi näpunäiteid ja ideid nende integreerimiseks lasteaia õppekavasse.

Esimese päeva õhtul teeme laternatega valgusmatka öises looduses. Järgneb lõkkeõhtu, kus saab teed juues mõnusasti päeva kokku võtta ja üksteisele kasulikke praktikaid jagada. 

Lektorid

Koolituse viivad läbi Marko Valker, Helen Paaliste ja Riina Riivel. 

Registreerumine

Palume huvilistel registreeruda 15. detsembriks 2023 (Marko Valker (e-post: marko@silmalk.ee; tel 56 678621).