fbpx

KONTAKT

ASUKOHT

Silma Õpikoda asub Lääne-Nigula vallas Saunja külas. Meieni jõudmiseks tuleb sõita mööda Keila-Haapsalu maanteed Saunja bussipeatuseni. Seal on valge teeviit, mis juhatab 4 km kaugusel oleva õpikoja juurde. Asume 96 km kaugusel Tallinnast ja 15 kilomeetri kaugusel Haapsalust.

MARKO VALKER

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli loodusainete õpetajana. Olen töötanud Tartu Loodusmajas, Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ning Keskkonnaametis.

Kui sul on küsimusi, mis on seotud õppepäevade ja matkadega või hoopis linnuvaatluse ning üleüldse looduses toimuva kohta, siis aitan hea meelega. Samuti olen valmis nõu andma, kui otsid võimalusi loodusõppepäevade rahastamiseks. Mul üle 10 aasta kogemust erinevate looduskaitset ja keskkonnaharidust puudutavate projektidega.

KAJA LOORENS

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Tallina Pedagoogikaülikooli bioloogia (merebioloog-keskkonnaspetsialist) erialal. Lisaks on mul läbitud pedagoogikakursus, mis on andnud mulle kvalifikatsiooni põhikoolis ja gümnaasiumis õpetamiseks. Olen õpetanud Tallinna 37. Keskkoolis, Taebla Koolis ja Oru Koolis. Peamiselt bioloogiat, aga ka loodusõpetust, geograafiat ja keemiat.

Mul endal kasvab kodus kolm last ning lastega töötamise kogemust erinevates koolides on kogunenud juba üle 10 aasta. Kui sul on küsimusi seoses lastelaagrite või õpikoja poolt pakutavate ruumidega, siis vastan hea meelega.

LIINA KOPPA

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Räpina Aianduskooli Maastikuehituse erialal. Olen kasvanud üles looduse keskel ja armastan seda. Lapsest saadik olen mööda metsi ringirännanud ja õppinud looduses hakkama saama. Kodus kasvatan kahte kooliealist last. Silma Õpikojas veedan enamasti lastega vabas õhus aeg- õpime, mängime, matkame. Selle kõrval tegelen igapäevase olmega ja mängude korraldamisega.

HELEN PAALISTE

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Türi Kolledzi keskkonnateaduse erialal. Varem töötasin Keskkonnaametis.

Silma Õpikojas tegelen õppepäevade ja laagrite juhendamisega, mõtlen välja erinevaid keskkonnamänge. Selle kõige kõrvalt hoolitsen õpikoja olme eest, et nii lapsed kui ka täiskasvanud tunneksid siin koduselt. Samuti hoolitsen meie loomapargi suurte ja väikeste asukate eest.

SAADA MEILE SÕNUM

  mountainguide-home-icon5
  "Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
  HELISTA

  Logi sisse

  Kaotasid parooli?

  Ostukorv

  Sinu ostukorv on hetkel tühi.