KONTAKT

ASUKOHT

Silma Õpikoda asub Lääne-Nigula vallas Saunja külas. Meieni jõudmiseks tuleb sõita mööda Keila-Haapsalu maanteed Saunja bussipeatuseni. Seal on valge teeviit, mis juhatab 4 km kaugusel oleva õpikoja juurde. Asume 96 km kaugusel Tallinnast ja 15 kilomeetri kaugusel Haapsalust.

MARKO VALKER

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli loodusainete õpetajana. Olen töötanud Tartu Loodusmajas, Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ning Keskkonnaametis.

Kui sul on küsimusi, mis on seotud õppepäevade ja matkadega või hoopis linnuvaatluse ning üleüldse looduses toimuva kohta, siis aitan hea meelega. Samuti olen valmis nõu andma, kui otsid võimalusi loodusõppepäevade rahastamiseks. Mul üle 10 aasta kogemust erinevate looduskaitset ja keskkonnaharidust puudutavate projektidega.

e-mail: marko@silmalk.ee

tel: +37256678621

Riina Riivel

loodusõppe juhendaja

Minu lapsepõlv möödus maal metsa-, jõe- ja raba ääres kasvades. Sealt suur huvi looduse vastu. Õpingud viisid mind Tallinna Pedagoogilisse Seminari, kus omandasin bakalaureuse kraadi lasteaiaõpetajana. Seda tööd olen teinud 18 aastat. Olen olnud eestvedajaks keskkonnaalastele tegemistele ja programmidele ning õppekäikudele.

Kodus kasvab mul kaks last. Minu vaba aega aitavad veeta kalapüük, loodusfotograafia, jahindus.

Maale tagasi kolides, viis töö mind Silma õpikotta. Siin saad sa minuga rannaniidul matkata, palju õppemänge mängida ja iga meelega loodust tunnetada. 

e-mail: reintselxr3@hot.ee

tel: +37255624266

LIINA KOPPA

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Räpina Aianduskooli Maastikuehituse erialal. Olen kasvanud üles looduse keskel ja armastan seda. Lapsest saadik olen mööda metsi ringirännanud ja õppinud looduses hakkama saama. Kodus kasvatan kahte kooliealist last. Silma Õpikojas veedan enamasti lastega vabas õhus aeg- õpime, mängime, matkame. Selle kõrval tegelen igapäevase olmega ja mängude korraldamisega.

e-mail: liinakoppa@hot.ee

tel: +37256766288

HELEN PAALISTE

loodusõppe juhendaja, perenaine (lapsehoolduspuhkusel)

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Türi Kolledži keskkonnateaduse erialal. Varem töötasin kaheksa aastat Keskkonnaametis jäätmete- ja välisõhuspetsialistina. Looduskoolis olen toimetanud juba üksteist aastat. Kodus on mul kasvamas kolm vahvat last, kelle lapsepõlv on möödunud või möödumas looduskooli rütmis.  

Silma Õpikojas tegelen õppepäevade ja laagrite juhendamisega, mõtlen välja erinevaid laagreid ja õppetegevusi. Tegelen igapäevaselt Õpikoja arendamise ja uuendamisega.  Selle kõige kõrvalt hoolitsen Õpikoja olme eest, et nii lapsed kui ka täiskasvanud tunneksid end meie juures koduselt.  Kui sa soovid infot suvelaagrite osas siis võta julgelt minuga ühendust. 

 

e-mail: helenpaaliste@gmail.com

tel: +37253985600

 
 

SAADA MEILE SÕNUM

    mountainguide-home-icon5
    "Jalutuskäik looduses viib hinge koju."