LASTELAAGRID

LAAGRIS ON VAHVA!

Silma Õpikoja ümbrus on üks Eesti mitmekesisema loodusega paiku. Juba aastast 2010 oleme kutsunud lapsi enda juurde laagritesse, et seda väärtust neilegi jagada. Meie grupid on väikesed, ca 25 last.

Põhilise osa ajast sisustame tegevustega, mis on seotud looduse tundmaõppimisega (nt. kalade ja lindude uurimine, putukate püüdmine, taimede kogumine). Kindlasti on päevades ka piisavalt puhkepause. Õhtustel aegadel korraldame lustakaid laagrimänge, matku ja filmivaatamisi. Telefonide ja nutiseadmete kasutamist oleme teadlikult piiranud. Kodustele saab helistada 1 kord päevas.Muul ajal suuname lapsi rohkem omavahel suhtlema ja tegutsema. Lapsed ööbivad meie hubases majutushoones.

LAAGRITE AJAKAVA

Toimumise aeg Teema ja laste vanus Kirjeldus
23.-25.10 Foto- ja matkalaager (9-13a) Vaata lähemalt!

"Osooni" saatelõik meie looduslaagrist

TRANSPORT JA TOITLUSTAMINE

Et hoida kokku vanemate väärtuslikku aega, pakume laste transpordi võimalust Tallinna suunal. Ühe sõidukorra hind (kas saabumisel või lahkumisel) on 10 eurot. Peatused on Balti Jaamas, Vana-Pääskülas ja Keilas. Võimalik on tellida transport kas ühel või mõlemal suunal. Esmakordselt laagrisse tulevate laste vanematel soovitame tulla lapsega kaasa.

Pöörame suurt tähelepanu tervislikule toitumisele. Süüa saab kolm korda päevas (välja arvatud saabumise ja lahkumise päeval, mil on kaks söögikorda). Toidud on kodused ja maitsvad. Lisaks pakume maitsvat vahepala (puuvilju ja mõõdukalt maiustusi), sest värske õhu käes viibides lähevad kõhud kergesti tühjaks. Laagris olles me poes ei käi ning seetõttu pole lastele vaja taskuraha kaasa anda.

KOHA BRONEERIMINE!

Peredel on soodsam registreeruda laagrisse varakult. Transpordisoov palume märkida lisainfo lahtrisse. Juba tehtud broneeringutest saab loobuda 14 päeva jooksul. Hiljem loobutud laagrikoha eest broneeringutasu ei tagastata. Kui ühest perest soovib laagrisse registreeruda mitu last, siis võtke meiega soodushinna saamiseks ühendust.

Ei saanud kohta soovitud laagris? Pane ennast igaks juhuks ootejärjekorda. Mõnikord vabaneb kohti viimasel hetkel. Kõigis laagritega seotud küsimustes saab lisainfot Marko Valkerilt (e-post: marko@silmalk.ee; tel 56678621).