fbpx

LASTELAAGRID

LAAGRIS ON TORE!

Korraldame lastele meeldejäävaid laagreid juba kümnendat aastat. Looduslaagris osalemine arendab laste suhtlemise ja meeskonnatöö oskust, pakkudes palju positiivseid emotsioone.

Meie looduskooli ümbrus on üks Eesti mitmekesisema loodusega paiku. Seepärast veedame võimalikult palju aega vabas õhus liikudes ja toimetades. Veedame igas suvelaagris ühe öö telkidega metsas. Põhiosa laagri ajast sisustavad looduse tundmaõppimisega seotud tegevused (nt kalade uurimine, putukate püüdmine, taimede kogumine jne). Nutitelefone saavad lapsed kasutada 2 korda päevas (hommikul ja õhtul) vanematega suhtlemiseks.

Et lapsed teadmisi paremini omandaksid, viiakse enamik tegevusi läbi 3-4 liikmelistes rühmades. Laagri suurus on kuni 22 last. Noortele jääb ka piisavalt pause omavaheliseks suhtlemiseks ja mängimiseks.

Õhtuse aja sisustamiseks korraldame matku ning põnevaid laagrimänge.

MAJUTUS JA TOITLUSTAMINE

Laagrite ajal ööbivad lapsed meie majutushoones. Selles on üks 8-kohaline, kaks 6-kohalist ja kaks 4-kohalist tuba. Lapsed saavad laagris süüa kolm korda päevas (välja arvatud saabumise ja lahkumise päeval, mil on kaks söögikorda). Toidud on maitsvad ja tervislikud. Lisaks kolmele söögikorrale saavad lapsed veel maitsvaid vahepalu (komme, küpsist, puuvilju ja jäätist). Laagri toimumise ajal ei käi me poes ning seetõttu pole lastele vaja taskuraha kaasa anda.

SUVELAAGRITE AJAKAVA

Merelaager (8-12 aastastele lastele)

29. juuni-3. juuli 2020 / 7. juuli-11. juuli 2020 / 15. juuli-19. juuli 2020

13.-15 aastastele lastele / 31. juuli-3. august 2020

Perelaager (lapsevanemad koos kuni 10 aastaste lastega)

26. juuni-28. juuni 2020 / 15. august - 17. august 2020

Putukalaager (8-12 aastastele lastele)

3. juuli-7. juuli 2020 /

Zooloogialaager (8-12 aastastele lastele)

3.-7.august 2020 / 10.-14. august 2020

LAAGRIKOHA BRONEERIMINE!

Kui olete sobiva teema välja valinud, siis saate meie kodulehel kiiresti ja mugavalt koha broneerida. Kui lisate laagri ostukorvi, saadetakse meilile tellimuse info laagri kogumaksumusega. Suvelaagri koha broneerimiseks on vaja tasuda 40 eurot. Ülejäänud summa maksetähtaeg on 2 nädalat enne laagri algust. Juba tehtud broneeringutest saab loobuda 14 päeva jooksul. Kui ühest perest soovib suvelaagrisse registreeruda mitu last, siis võtke meiega soodushinna saamiseks ühendust. Kõigis laagritega seotud küsimustes saab lisainfot Kaja Loorensilt kajaloorens@gmail.com (tel 5121544). Saadaval on ka laagrite kinkekaardid.

VIDEO ÕPIKOJAST

mountainguide-home-playmountainguide-home-playHover
mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
HELISTA