fbpx

LASTELAAGRID

LAAGRIS ON VAHVA!

Silma Õpikoja ümbrus on üks Eesti mitmekesisema loodusega paiku. Juba aastast 2010 oleme kutsunud lapsi enda juurde laagritesse, et seda väärtust neilegi jagada. Meie grupid on väikesed, 20 last.

Põhilise osa ajast sisustame tegevustega, mis on seotud looduse tundmaõppimisega (nt. kalade ja lindude uurimine, putukate püüdmine, taimede kogumine). Kindlasti on päevades ka piisavalt puhkepause. Õhtustel aegadel korraldame lustakaid laagrimänge, matku ja filmivaatamisi. Telefonide ja nutiseadmete kasutamist oleme teadlikult piiranud. Kodustele saab helistada kaks korda päevas: hommikul ja õhtul. Muul ajal suuname lapsi rohkem omavahel suhtlema ja tegutsema.

LAAGRITE AJAKAVA

Toimumise aegTeema ja laste vanusKirjeldus
6.-8. jaanuar 2021Talvine fotolaager (9-13a)Tutvu lähemalt!

"Osooni" saatelõik meie looduslaagrist

MAJUTUS JA TOITLUSTAMINE

Laagrite ajal ööbivad lapsed meie majutushoones. Selles on üks 8-kohaline, kaks 6-kohalist ja kaks 4-kohalist tuba. Süüa saab kolm korda päevas (välja arvatud saabumise ja lahkumise päeval, mil on kaks söögikorda). Toidud on kodused ja maitsvad. Lisaks pakume maitsvat vahepala (puuvilju ja mõõdukalt maiustusi), sest värske õhu käes viibides lähevad kõhud kergesti tühjaks. Laagris olles me poes ei käi ning seetõttu pole lastele vaja taskuraha kaasa anda.

KOHA BRONEERIMINE!

Vali sobiv laager välja ja lisa see ostukorvi. Sinu meilile saadetakse info laagri kogumaksumuse kohta. Suvelaagrite puhul on vaja tasuda esialgu 40 eurot kogusummast, sellega on koht laagris broneeritud. Ülejäänud summa maksetähtaeg on 2 nädalat enne laagri alguskuupäeva. Juba tehtud broneeringutest saab loobuda 14 päeva jooksul. Kui ühest perest soovib suvelaagrisse registreeruda mitu last, siis võtke meiega soodushinna saamiseks ühendust. Kõigis laagritega seotud küsimustes saab lisainfot Kaja Loorensilt (e-post: kajaloorens@gmail.com; tel 5121544).

LAAGRITE TUTVUSTUSED!

mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
HELISTA